-

-Mühendislik Isı Sist.Ltd.Şti.

-

     

 

 

 

 

 
 
 

Firmamız ; kurucu ortaklarının 30 yıla yaklaşan tecrübesi ile 1998 yılında kurulmuştur. Kurucularımızın 1980 ' li yıllarda tamamladıkları yerden ısıtma sistemleri sorunsuz olarak çalışmaya devam etmektedir.

 

Diğer İnternet Sitelerimiz

 

   

www.elektriklibanyopan.com

 RODELA  Elektrikli , termostatlı çok şık dizaynlı havlu kurutucu ve banyo ısıtıcısı radyatörler. CE belgeli termostat ve ısıtıcılar. Elektrikli havlupan seçeneklerimiz

Sabit veya ayarlanabilir termostatlar.

Aluminyum elektrikli havlupan

Beyaz boyalı elektrikli havlupan

Krom kaplamalı elektrikli radyatör

   
www.karbonik.net Karbon folyo ile ısıtma çözümleri. Parke altı ısıtma , halı altı ısıtma çözümleri.
   

  www.isipompasi.net

 Hava kaynaklı ısı pompaları ile güneş enerjisi destekli ısıtma yanında , 12 ay sıcak su ihtiyacınızı çok ekonomik şekilde karşılamaktayız. Kullandığımız Hava kaynaklı ısı pompaları yerden ısıtma sistemlerinde yaklaşık 4.5 COP ile çalışmaktadır..

   

  www.havakaynakliisipompasi.com

 Daha çok ılman bölgelerde tercihimiz olan : ısıtma , serinletme ve sıcak su ihtiyacı ile havuz ısıtmayı gerçekleştirdiğimiz ısı pompaları konusunda ayrıntılı bilgilere sahip internet sitemiz.

   

 www.onlineproje.com

 yerden ısıtma , ısı pompası , arıtma sistemleri , güneş enerjisi ile sıcak su , merkezi süpürge , cami halı altı ısıtma sistemlerinin uzun yıllardır satış ve uygulamasını başarıyla gerçekleştirmiştir. Teknolojinin gelişmesine parelel olarak firmamızda birçok yeniliğe imza atmıştır. Yeni yapılanmamızla ISO 9001 , ISO 14001 VE ISO 18001 Kalite Yönetim Sistemleri uygulamasına başladık . Birçok mühendislik hesaplamasının çok uzun zaman aldığını sektörümüzde çalışan teknik personel bilmektedir. Uzun zaman harcanarak hazırlanan tekliflerin bir miktarı işe dönüşür ve harcanan zaman , efor , beyin fırtınası boşa gider. Bunların önüne geçmek için firmamız bütün bu işlemleri birkaç dakikada teklif haline getirilen program yazılımlarını tamamlayıp lisans satışına başlamıştır. Zamanın nakit olduğu günümüzde Türk Mühendislik sektörüne önemli bir katkıda bulunduğumuza inanıyoruz.

   

  www.isitmapazari.com

 Isı pompası , allstar aluminyum radyatör ,ev tipi su arıtma (ters osmos) cihazları , güneş enerjisi sıcak su sistemleri , güneş enerjisi elektrik elde etme sistemleri , rüzgar enerjisi sistemleri , güneş enerjisi ile ısıtmaya destek ürünleri , kablolu yerden ısıtma , karbonik yerden ısıtma , cami halı altı ısıtma sistemleri , ayna buğu önleme , havlu radyatörler , fan coil makinaları , borulu yerden ısıtma sistemleri , merkezi - bireysel ve büyük yapılar için süpürge sistemleri için Online malzeme satışı ve Online Proje Yönetim Sitesi

   
 

www.aynaisitma.com

Ayna ısıtma , ayna buğu önleme , ayna buğu önleme filmi , ayna ısıtma filmi , ayna arkası ısıtıcı , banyo ısıtıcı , ayna arkası buğu önleme folyosu hakkında geniş bilgiler bulunan site

   
   

 www.camiisitma.net  

                   

 İnfrared Film ( kızıl Ötesi ) ile Cami halı altı ısıtma.
( Filmin içinde piyasadaki diğer ürünlerde olduğu gibi ısıtma teli ,ısıtma kablosu veya rezistans yoktur.
Kızıl ötesi teknolojisi sayesinde sistem devreye girdiği anda kısa sürede ısı veren bu filmler ayrıca
insan sağlığına zararlı olan manyetik dalga oluşturmaz. (örneğin elektrikli battaniye)

   

www.halisoba.com

 Dekoratif halı altında özenle işlenmiş ısıtma sistemi. Alın fişe takın kullanmaya başlayın. Halı sobalarımızın içerisinde rezistans veya ısıtıcı kablo yerine sağlıklı ısıtma sağlayan , manyetik alan oluşturmayan karbon ısıtıcı film kullanılmıştır.

   

  www.yerdenisitma.com

 MODPAN , SPK ,DANFOSS yerden ısıtma , duvardan ısıtma - serinletme , merkezi vakum sistemi konularında TÜRKÇE kaynak sitesi

   

  www.ayaksobasi.net

 Karbon ısıtma filmlerimizin lamine malzemeye özel olarak preslenmesiyle oluşturulmuş 50 Watt gücündeki ayak sobası ürünü. Bunun yanında ayak ısıtma ve evcil hayvan ısıtıcı ürünleri. Ayak ağrısı yapmayan , ayakları dinlendiren ayak ısıtıcısı .Ayak ısıtıcılarımız Güney Kore imalatı karbon filmle imal edildiğinden manyetik alan oluşturmaz. Son derece sağlıklı bir üründür.

   

  www.seraisitma.net

 Sera ısıtması , bitki kök ısıtması ve kök üstü ısıtma sistemleri. Elektrik kablolu kök ısıtma teknikleri , sulu borulu kök ısıtma teknikleri

   

 Karbon film ve kullanım yerleri . Cami halı altı ısıtma , parke altı film ile ısıtma , karbon film ürünleri . Sıcak tahta , ayak sobası , hayvan barınakları , kış bahçesi ısıtma , ofis , anaokulu tabandan ısıtma , konut halı altı ısıtma sistemleri. Karbon filmlerimiz parke altı ısıtma , cami ısıtma yanında , yat ısıtılmasında , ürün kurutulmasında da kullanılır.

 İnfrared Film ( kızıl Ötesi ) ile Cami Halı altı  ısıtma.
( Filmin içinde piyasadaki diğer ürünlerde olduğu gibi ısıtma teli ,ısıtma kablosu veya rezistans yoktur.
Kızıl ötesi teknolojisi sayesinde sistem devreye girdiği anda kısa sürede ısı veren bu filmler ayrıca insan sağlığına zararlı olan manyetik dalga oluşturmaz. (örneğin elektrikli battaniye)

  Cami halı altı ısıtmada en son teknoloji. Camiyi değil cemaati ısıtıyoruz hemde inanılmaz düşük fiyatlarla.

 1987 den günümüze uzanan tecrübeyle ve güvenle...

   

 www.hamamisitma.com

 Türk hamamı ısıtması ve Türk Hamamı inşaatı konusunda gerekli bilgilerin ve seçimlerin yapılabildiği , teklif alabileceğiniz bir uzmanlık sitesidir.Elektrik kablolu hamam ısıtma , sulu borulu hamam ısıtma . Hamam yerden ve duvardan ısıtma sistemleri.

 Hamam ısıtmada dünyanın en ileri ve güvenli sistemlerini uyguluyoruz.

 Hamam ısıtma yöntemlerimiz:

 Elektrik kablolu , çelik zırhlı ısıtma sistemi

 Borulu yer , duvar ve göbektaşı ısıtma

 Atalarımızın temizlik geleneğini temiz ve sağlıklı hamamlarla sürdürelim. Son yıllarda uyguladığımız yöntemlerle oteller , masaj salonları yanında evlerdede çok konforlu ve çok kullanışlı hamamlar yapmaktayız.

   

http://www.endustriyelisitma.com

 Endustriyel ısıtma , serinletme ve alternatif enerji ürünleri . Proses ısıtma ve enerji verimliliği konusunda endustrimize çözüm üreten uzmanlık sitemiz.

   

http://www.duvardanisitma.net

Sitemiz yapım aşamasındadır.

   

www.otelisitma.com

 Otelllere yönelik özel uygulamalar. Isı pompası ile havuz ısıtma , kapalı mekan ısıtma , SPA ve hamam ısıtması , güneş enerjisi ile sıcak su ve ısıtmaya destek , hava , su , toprak kaynaklı ısıtma , serinletme çözümleri , ayna buğu önleme sistemleri , yarı kapalı alan ısıtması vb.

 Konut , villa , residence , otel ve okullar için merkezi vakum süpürge sistemleri hakkında geniş bilgilerin yer aldığı uzmanlık sitesidir.

 Tek kullanıcılı ve çok kullanıcılı olmak üzere iki tipte merkezi süpürge sistemlerinin projelendirilmesinden anahtar teslimine kadar olan bölümlerini uyguluyoruz.

 Orjinal vakum borusu ve Avrupa imalatı aksesuar set seçeneklerimiz vardır.

   

 

SAUNA SİTESİ

Banyo Konfor Ürünleri

Banyo ısıtma

Havlu Kurutma

Elektrikli Banyopan

Ayna Isıtma

Elektrikli Konvektör

 

BANYO KONFOR ÜRÜNLERİ

Banyo Konfor Ürünleri

Banyo ısıtma

Havlu Kurutma

Elektrikli Banyopan

Ayna Isıtma

Elektrikli Konvektör

 . KONERJI , DANFOSS yerden ısıtma ürünleri Ege Bölge Distrübütörüdür.

yerden ısıtma sistem uzmanlık isteyen bir uygulamadır

KONERJI Müh.Isı Sist.Ltd.Şti.

1348 Sok. No: 3 / A    Yenişehir – IZMIR-TR
           Tel : + 90 (232) 458 32 52        Fax: +90 (232) 458 32 54     
 

-

-