-

-
   Şap Katkısı
 

-

döeşemeden ısıtma şap katkısı

          Borulu Yerden Isıtma / Sulu ısıtma için      

                      Şap Katkı Maddesi                 

Yerden ısıtma sistemleri doğru projelendirme , doğru malzeme ve doğru uygulama ile sorunsuz bir ısıtma sistemidir. Firmamız ; kurucu ortaklarının çeyrek asırlık mühendislik ve uygulama tecrübesi ile hizmet vermektedir. Yerden ısıtma sistemlerinde kullanılan birçok montaj ürünü , bu tecrübe ile firmamızca sizlere sunulmaktadır.

 

yerden ısıtma sistemleri için şap katkısı

Hızlı ve sağlıklı yerden ısıtma

 Yerden ısıtma sistem borulaması sonrası basınç testine tabi tutulur. Basınç testi sonrası sistem üzeri şap ile kapatılmalıdır. Yerden ısıtma sistem şapı içerisinde hava kabarcığı kalması durumunda ısı iletimi zayıflayacağından performans düşüklüğü oluşacaktır. Bunu önlemek için şap katkı maddesi kullanılır.

 

      Yerden ısıtma şap katkı maddesi     

 Yerden ısıtma şap katkı maddesi 5 ve 20 / 25 Kg lık ambalajlarda satışa sunulmuştur.

 

yerden ısıtma şap katkısı 5 Kg Yerden ısıtma şap katkısı

5 Kg Plastik Bidon.

   
Yerden ısıtma şap katkısı

20 - 25 Kg Plastik Bidon.

 

Firmamızdan yerden ısıtma şap katkısı yanında diğer bütün yerden ısıtma ürünlerini temin edebilirisiniz. Türkiye.nin her yerine kargo , ambar yada TIR.la sevkini ekonomik olarak sağlıyoruz.

          

yerden ısıtma proje hesaplama için mimari projenizi mail yolu ile bize iletiniz. Sizinde bir inşaatınız var ise mimari projenizi bize mail ile atınız. Size kısa zamanda en uygun yerden ısıtma sistemini tasarlayıp toplam maliyetinizi mail ile bildiririz.

-

-