-

-Mühendislik Isı Sist.Ltd.Şti.

Döşemeden Isıtma

-

 

 

BORULU DÖŞEMEDEN ISITMA ÇÖZÜMLERİ

Alttan Isıtma,Döşemeden Isıtma

Yerden Isıtma ve Radyatörün Aynı Binada Ortak Isıtma Kaynağı ile Kullanımını sağlar.

 

Danfoss yerden ısıtma komponentleri ve çözümleri için geniş bir yelpaze sunmaktadır. Kontrol sistemleri optimum konforu ve enerji tasarrufunu sağlamaktadır.

 

Kompakt karışım devresi aynı ısı kaynağından birden fazla ısıtma sisteminin çalışması için kullanılır.

Aynı binada hem yerden ısıtma hemde radyatör kullanılacaksa kompakt karışım devresi kullanılır.

 

FHM-C - Karışım Devreleri


danfoss kompakt karışım devresi

Brüt ağırlık 0.43 Kg Net ağırlık 0.38 Kg
EAN 5702420075488
Ambalaj başına düşen miktar 20 pc
Açıklama FH-TC Sıcaklık Kontrolörü
Tip Aksesuarlar, Kompakt Karışım Devresi
Ürün adı Kendinden tahrikli termostatik kontrolör
Ürün grubu Döşemeden ısıtma, Aksesuarlar

 

Danfoss yerden ısıtma karışım devreleri, yerden ısıtma hidrolik devrelerinde doğru debiyi ayarlamak ve istenen sıcaklığı sağlamak için kullanılabilir.

Kompakt dizaynı ve fleksibl olması karışım devresinin direk manifolda bağlanmasını sağlar, hem sol hem sağ, primer devrenin bağlantısı devreye yandan veya aşağıdan olabilir. Kendinden tahrikli oransal regülatör besleme sıcaklığını ayarlar. Regülatör yerin altındaki ısıtma sistemi sıcaklığının sabit olması için doğru karışımı sağlar. İstenirse emniyet termostatı ile yüksek sıcaklıklarda koruma sağlanır. Elektronik değişken devirli pompa devrelerde doğru debiyi sağlar. Standart 3 devirli pompa da mümkündür. Dahili çek valf doğru debiyi sağlar. Hava atma ventili ve termometre sistemi tamamlar.

 

Danfoss yerden ısıtma karışım devreleri, yerden ısıtma hidrolik devrelerinde doğru debiyi ayarlamak ve istenen sıcaklığı sağlamak için kullanılabilir.

Kompakt dizaynı ve fleksibl olması karışım devresinin direk manifolda bağlanmasını sağlar, hem sol hem sağ, primer devrenin bağlantısı devreye yandan veya aşağıdan olabilir.

Kendinden tahrikli oransal regülatör besleme sıcaklığını ayarlar. Regülatör yerin altındaki ısıtma sistemi sıcaklığının sabit olması için doğru karışımı sağlar. İstenirse emniyet termostatı ile yüksek sıcaklıklarda koruma sağlanır. Elektronik değişken devirli pompa devrelerde doğru debiyi sağlar.

Standart 3 devirli pompa da mümkündür. Dahili çek valf doğru debiyi sağlar. Hava atma ventili ve termometre sistemi tamamlar.
 

Kompakt karışım devresi , yerden ısıtma için karışım suyu kontrolü

 

YERDEN ISITMA ve RADYATÖRLÜ SİSTEMİN AYNI KOLON HATTINDAN KULLANIMI : KOMPAKT KARIŞIM DEVRESİ

 

Birçok şekilde kullanımı mevcutdur. Sistemlerdeki kullanım şeklini sistemi kuran mühendis tesbit etmelidir.

Kompakt karışım devreleri manuel termostat karışımlı olarak kullanılabileceği gibi ek parçalar ile termostat kontrollü olarakta kullanılır.

DANFOSS kompakt karışım devresi direkt olarak yerden ısıtma kollektörlerine bağlanabilir.

 

yerden ısıtma sistem otomasyon parçaları

   

kompakt karışım devresi

Karışım devresi; döşemeden ısıtma uygulamalarında sisteme gidecek olan su sıcaklığının ayarlanabildiği, kollektöre montajı yapılmış pompalı hazır bir ünitedir. 3 – 12 devreli kollektör ile kullanılabilir. Döşemeden ısıtmaya yönelecek su sıcaklığı mekanik olarak ayarlanır. Devrelerdeki su akışını sağlayabilmek için sirkülasyon pompasına sahiptir. Sistemi yüksek fark basınçlardan korumak için sabit bir bypass hattı mevcuttur.

Aşağıdakilerden oluşmaktadır:
- Kollektör, pirinç malzemeden, gidiş kollektöründe debi gösterge ve ayarı, dönüş kollektöründe termostatik vanalar, havalandırma purjörü, boşaltma hortum bağlantısı ve kör tapalar mevcuttur.
- Kelepçeler
- Mekanik olarak sıcaklık ayarı
- Sirkülasyon pompası

   
   

Tüm Danfoss ürünlerini uygun fiyatlı olarak firmamızdan temin edebilirsiniz.

   
konerji adres
 

Kompakt karışım devreleri ile yerden ısıtma sistemlerine giden suyun sıcaklığı ayarlanır. Merkezi sistemden 80 C.lik bir su bile gelse karışım devresi ile bu sıcaklık 40-50 C.lerde tutulabilir.

 

konerji yerden ısıtma

© Sitede bulunan fotoğraf ve bilgiler firmamıza ait olup izinsiz kullanılmaması rica olunur.. -