-

-
-

     
 

Yerden ısıtma ,hamam ısıtması , spa ısıtma , termik güneş enerjisi , ısı pompası , cami halı altı ısıtma , parke altı ısıtma , halı altı ısıtma , aluminyum radyatör ,  karbon film , ayak sobası ,  duvardan ısıtma , fan coil , hava kaynaklı ısı pompası , güneş enerjisi , alternatif enerji kaynakları ve bunların kullanımları ile ilgili seçim bilgileri...

 

KONERJİ Müh.Ltd. - Hizmetlerimiz

Firmamız Türkiye yanında yurt dışında da birçok projede çözüm ortağı olarak yer almaktadır.

 

1. SULU BORULU YERDEN ISITMA : KONERJİ kurucu ortaklarının 30 yıllık mühendislik ve uygulama tecrübesi ile hizmet vermekteyiz.Bazı yerden ısıtma ürünleri firmamızca imal edilmektedir. Türkiye yanında yurt dışına da hizmet vermekteyiz.

 

2. KABLOLU ELEKTRİKLİ YERDEN ISITMA : Danimarka DEVI firmasının çözüm ortağı olarak çalışmaktayız.

 

3. KARBON FOLYO İLE YERDEN ISITMA : Parke altı yada halı altı elektrikli yerden ısıtmadır. 2004 yılından beri uygulamaktayız.

 

4. ISI POMPASI : Hava kaynaklı ağırlıklı olmak üzere toprak ve su kaynaklı ısı pompası uygulaması da gerçekleştirmekteyiz.

 

5. ELEKTRİKLİ BANYOPAN : RODELA elektrikli banyopanlarımız tamamen Türkiye imalatıdır.

 

6. GÜNEŞ ENERJİSİ : Termik ve fotovoltaik uygulamalar yapmaktayız.

 

7. MERKEZİ VAKUM SÜPÜRGE SİSTEMİ : RODELA Merkezi toz toplama sistemleri satış ve uygulmasını yapmaktayız.

 

8. HAMAM  ISITMA : Borulu ve elektrik-kablolu hamam ısıtma uygulaması yapmaktayız.

 

 

 

ISITICI KABLOLAR VE KULLANIM YERLERİ

 

Elektrik Kablolu Ev ısıtma

Kablolu Banyo Isıtma

Kablolu Mutfak Isıtma

Isıtıcı kablolar vasıtası ile ister banyo , ister mutfak isterseniz evinizin tamamını ısıtmaktayız. Konfor şartlarına kadar ısıtma yanında yer sensörlü termostatlarımız sayesinde ılık zemin ihtiyacınıda karşılamaktayız.İster yeni inşaat ister tadilat halinde bölgesel olarak uygulamada yapabilmekteyiz.Isıtıcı kablolar şap içerisinde kaldığından tadilat yada yeni inşaatlarda uygulama yapılabilir. Her mahal bağımsız bir termostata sahiptir.

 

Elektrik Kablolu Ofis ısıtma

ısıtıcı kablolarımız ofis ısıtmadada ideal şartları sağlamaktadır. Temiz ve çok sağlıklı bir ısıtma şeklidir.Makina dairesi ve ek ısıtma elemanları olmadığından büyük yer kazancı sağlar.Bütün canlılar ayaklarından üşür bunu önlemenin tek yolu zeminden ısıtma yapmaktır. Büyük oranda enerji tasarrufu sağlar.

 

 Alüminyum Radyatör,Alurad Havlupan,efes alüminyum radyatör efes

 

Elektrik Kablolu Anaokulu ısıtma

Anaokulları ısıtması çocukların sağlığı açısından çok dikkat edilmesi gereken bir uygulamadır. Radyatörlü sistem çocukların yaşadığı yeri değil öncelikle tavanı ısıtır , çocukların ayak bölgesi soğuk kalır. Ayrıca odadaki bütün tozları yakar ve çocukların solunum yollarında önemli tahribatlar yapar.Klima gibi üfleyen sistemler bütün havayı içinden sirküle ettirerek yine toz yakarlar ve hava sirkulasyonundan dolayı soğuk bir etkiye sahiptirler. Aşırı derecede bakteri üremesine neden olurlar , çocukalrın sağlığı açısından son derece tehlikelidir.Yerden ısıtma öncelikle çocukların yaşadığı bölgeyi ısıtırlar.Taban sıcaklığı 28 C civarındadır.Boşa hiç enerji harcanmaz.

 

Elektrik Kablolu Hamam ısıtma

Elektrikli Türk Hamamı Isıtması

Kablolu Buhar Hamamı Isıtması

Türk hamamı ısıtması ısıtıcı kablolar vasıtası ile hem güvenli hemde çok ekonomik hale gelmiştir. Nexans ısıtma kabloları 10 yıl garantilidir. Kesinlikle ekleme yapılmaz. Hamam projesine göre hespalanan değerde kablo döşenir. Kesme ve ekleme yapılamaz. Artık 1 gün önceden hamam ısıtma sistemini açma devri sona erdi. Hamam kullanılmaya başlanmadan 1 saat önce açılmasıyla sistem hazır hale gelmektedir.Uzak sensörlü hamam termostatlarımız sayesinde hamam içerisinde istediğiniz sıcaklığa kavuşabilirsiniz. İsterseniz göbek taşı ayrı termostatlı , sırt ve oturma bölgesi ayrı termostatlı , yer ayrı termostatlı olarak dizayn edilir. Göbektaşı sıcaklığı 60 C , sırt ve oturma 45 C yer sıcaklığını 40 C olarak ayarlayabilirsiniz. Sistemin işletme maliyetleri inanılmaz derecede düşüktür.

Ayrıntılar www.hamamisitma.com

Elektrik Kablolu Hayvan Barınağı ısıtma

Özellikle köpek barınakları için idealdir.Küçük ve orta ölçekli köpek barınaklarının ısıtılmasında , küçük ölçekli tavuk , civciv çiftliklerinde ideal çözümdür. Muhabbet kuşu gibi hassas kuşların mekanlarının ısıtılmasında çok konforlu iç ortam sıcaklığı sağlanır.

Elektrik Kablolu Sera ve Fide ısıtma

Fide yetiştiriciliğinde fidelerin hızlı şekilde ve sağlıklı büyümelerini sağlamaktadır.Fide tavalarının içerisine yada toprağa gömülür. Toprak sıcaklığı 10-30 C arasında ayarlayarak firesiz fide yetiştirmek mümkündür.

 

Elektrik Kablolu Kış Bahçesi ısıtma

Kış bahçesi ve sonradan kapatılan balkonların ısıtılması kablolu ısıtma sistemi ile çok pratik ve güvenlidir. Tadilat halinde şap betonu içerisine montaj yapılır. Termostat vasıtası ile kontrol edilir. Tadilata girmeyen kış bahçesi ve kapalı balkonlarda karbon ısıtma filmi kullanılır.Her ile göre farklı hesaplama şekli vardır. Cam miktarı ve yön dahi ısı ihtiyacında önemlidir.

 

 

Elektrik Kablolu Spor Salonu ısıtma

 Spor salonlarında en ucuz ısıtma yerden ısıtma sistemlerimiz ile sağlanır. Spor salonlarındada salonun tamamının ısıtılmasına gerek yoktur. Spor yapılan ve insanların bulunduğu bölge yerden 2 mt yüksekliğe kadar olan bölümdür. Bu bölgenin gerekli konfor şartalrında ısıtılması yeterlidir.

 Spor salonlarında seyirci bölümüde yerden ısıtma ile ısıtılır. Spor salonlarında radyatör yada klimalar gerekli konfor ısıtmasını yapamazlar. Isınan hava yükseldiği için radyatör yada klimalar çok fazla enerji harcarlar.

 Küçük spor salonlarında elektrikli zemin ısıtmasını , büyük spor salonlarında ise sulu borulu döşemeden ısıtmayı uygulamktayız.

 

Elektrik Kablolu SPA ısıtma

SPA sağlık ve güzellik merkezlerinin en önemli özellikleri birçok alanın normal şartlardan daha fazla ısı ihtiyacının olmasıdır. SPA alanları masaj odaları , Türk hamamı , buhar banyosu , sauna , güzellik merkezi ve yüzme havuzunu bir arada bulundurur. Hem ortamda nemden dolayı oluşan kötü kokuları önlemek , yerlerde nem oluşmasını önlemek hemde ortamı sağlıklı ısıtmak için yerden ısıtma kullanılır. Bütün ortam sıcaklıkları birbirinden farklıdır. Farklı sıcaklık değerlerini ısıtıcı kablolarımız ve 23 yıllık tecrübemizle çok kolaylıkla yapabilmekteyiz. Türk hamamında 50-60 C sıcaklıklar oluşurken yüzme havuzu çevresinde 24 C sıcaklıklar yeterli olmaktadır.

Ayrıntılar www.hamamisitma.com

 

Elektrik Kablolu Merdiven ısıtma

Bina içinde yada dışında merdivenleri ister konfor için isterseniz buzlanmayı önlemek için ısıtıcı kablolarımızla ısıtmaktayız. Bina içerisinde 18-20 C , dış ortamdaki merdivenleri 6 C olarak ısıtmaktayız.Uzak sensörlü kablolarımızı iç ortamda , hava sensörlü termostatlarımızı dış ortamda kullanamaktayız. Dış ortamlarda sadece don olayını önlemek için kullandığımızdan 6 C sıcakılta otomatik olarak devreye girmektedir.

Buhar Banyosu yer ve duvar ısıtma

Buhar her ne kadar sıcakda olsa oturma ve sırt yüzeyleri soğuk kalmaktadır ve istenilen rahatlık hissi verilememektedir. Bu nedenle ısıtıcı kablolarımız ile ısıtma yapmaktayız. Uzak sensörlü termostatlarımız ile yüzey sıcaklığına göre kontrollü çalıştırmaktayız.

Ayrıntılar www.hamamisitma.com

Elektrik Kablolu Proses Tank ısıtma

Tank içerisinde depolanan ürünler soğukdan dolayı akışkanlığını kaybetmektedir.Tekrar akışkanlığı sağlamak için kablolarımız ile kontrollu ısıtma yapmaktayız.

Elektrik Kablolu Boru Koruma

Proses aşamasında borulardaki akışkanın donmasını önlemek için kullanılır.

Elektrik Kablolu Havuz Çevresi ısıtma

Havuz çevresi sıcaklığı 24-26 C arasında ideal konfor şartlarını sağlar. Uzak sensörlü termostatlrımız ile tam otomatik havuz çevresi ısıtması yapmaktayız. Havuz çevresindeki oluşan nemim önlenmesinde de büyük katkısı olmaktadır.Soğuk yüzey nedeniyle oluşan kaymaların önüne geçilebilir.

KARBON ISITMA FİLMİ VE KULLANIM YERLERİ

 

Karbon Film ile Cami Halı Altı Isıtma

Karbon ısıtıcı film ile camiyi değil cemaati ısıtıyoruz. Mevcut halılarınızı kaldırıyoruz Halı altında iyi bir ısı yaltımı yoksa öncelikle yalıtım yapıyoruz. Yalıtım sayesinde hem daha az elektrik parası ödüyorsunuz hemde ayaklarınız daha iyi ısınıyor.İyi bir ısı yaılıtmı üstüne 80 cm enindeki filmlerimizi saf boyunca seriyoruz. Serdiğimiz filmleri tam otomatik pano içerinde topluyoruz. Panodan her safı ayrı ayrı kontrol edebilirsiniz.İstediğiniz safı açın yada kapatın . Üstün KONERJİ hizmet kalitesiyle tanışacaksınız. Bütün panolarımız Siemens , Legrand yada ABB ürünleri ile imal edilir. Çin malı film ve elektrik aksamı kesinlikle kullanmıyoruz.Ömür boyu güvenli ve sağlıklı ısıtma için çok kaliteli malzeme ve tecrübeli ustalarımız kullanıyoruz.

Ayrıntılar www.camiisitma.com

Karbon Film ile PVC Altı Isıtma

 Karbonik filmler ıslak hacim harici heryerde ısıtma amaçlı kullanılır bunlardan biriside PCV altı ısıtmadır. Isı yalıtımı yapıldıktan sonra karbon ısıtma filmleri döşenir. Her mahalde bir adet yer ve oda sensörlü gerekli güçte termostat kullanılır.

Ayrıntılar : www.karbonik.net

Karbon Film ile Parke Altı Isıtma

Parke altı uygulamasında laminat parke altına uygulama kolay ve daha hızlı tepki vermektedir. Lamine parkede uygulama yapmak çok zor ve maliyetlidir. Eğer lamine yada yapıştırma parke kullanılacaksa ek önlemler almak gerekir ve bunun önceden firmamıza bildirilmesi gerekmektedir.

Ayrıntılar : www.karbonik.net

Karbon Film ile Ayak Isıtma

Karbon filmlerimiz son derece sağlıklıdır. Rezistanslı ısıtıcalarda oluşan manyetik alan ve bunun olumsuz etkileri filmlerimizde oluşmamaktadır. Ayak ısıtma yanında ayak ağrıları içinde doğal bir rahatlatıcıdır. Firmamız tarafından 40 * 60 cm boyutlarında lamine içerisine preslenmiş olarak satışa sunulmuştur. Ayakdan diz bölgesine kadar ısıtır ve 50 Watt gücündedir.

Ayrıntılar : www.karbonik.net

Karbon Film ile Halı Altı Isıtma

Karbon filmlerimiz halı altı ısıtmasında çok hızlı ısıtma sağlamakta ve halılarda oluşan bakterilerin yok edilmesine büyük katkıda bulunmaktadır. Kışın oluşan nemin kurulmasında yardımcı olur. Bastığınız her yerin sıcak olmasını sağladığı gibi ortamıda tam olarak ısıtır.

Ayrıntılar : www.karbonik.net

ISI POMPALARI VE KULLANIM YERLERİ

Hava Kaynaklı Isı Pompası

Isı pompası bir kaynaktan diğer kaynağa ısıyı taşıyan cihazlardır. Yeni bir buluş değildir , dünyada yaklaşık 50 yıldır kullanılmaktadır.Türkiyede son 10 yıldır artan bir hızla kullaılmaya başlanmıştır. Hava kaynaklı ısı pompası cihazları adından anlaşıldığı gibi havayı enerji kaynağı olarak kullanmaktadır.Kurulduğu bölgeye ve sistem seçimine ve markaya bağlı olarak COP değerleri çok değişkenlik gösterir. İzmirde LG hava kaynaklı ısı pompası ile yerden ısıtmalı sistemlerimizde ortalama COP değerleri 4.5 olmaktadır.Yeni ısı pompası cihazları 65C ye rahatlıkla ulaşmaktadır. Isı pompaları kışın ısıtırken yazın serinletme için kullanılabilir. Güneş enerjisi desteği ile 12 ay sıcak su ihtiyacını karşılar.

Ayrıntılar için www.isipompasi.net

Yatay Toprak (Serme) Kaynaklı Isı Pompası

Türkiye'nin her yerinde kışın en soğuk gününde dahi toprğın 1 mt altındaki sıcaklık 1 C altına düşememektedir. Buda çok stabil ve sonsuz bir enerjinin var olduğunu kanıtlamaktadır. Yatay toprak kaynaklı ısı pompası toprak yapısyla direkt orantılı dizayn şekilleri sunar. Her toprağın enerji alım değeri farklıdır. Toprağın 120 cm altından numune istiyoruz ve fiyatlandırmayı daha sonra toprak yapısına bağlı olarak yapıyoruz. Etüd yapmadan boru ve kapasite hesabı yapmıyoruz. Çünkü toprak yapısıyla döşenen boru miktarı 3 kat azalıp artabilmektedir.Isı pompası etüdleri ücret karşılığında firmamızca yapılmaktadır.

Ayrıntılar için www.isipompasi.net

Dikey Toprak(sondaj) Kaynaklı Isı Pompası

 Enerjisini topraktan alan ısı pompası sistemleridir. Yatay borulama yerine dikey borulama kullanılır. Ayrıntılı bilgiler www.isipompasi.net sitesinden alınabilir. Kurulum bedeli hava kaynaklı ısı pompalarına göre bir hayli yüksektir. Kışın uzun süre sıfırın altına düşen iklimlerde daha çok tercih nedenidir.

Döşemeden Isıtma ile Isı Pompası Kullanımı

 Bütün ısı pompası cihazlarının verimli çalışma sıcaklıkları 35-40 C.dir. Bütün ısı pompaları 55 C .ye kadar çıkabilir fakat bu durumda COP değerleri düşer ve çok ekonomik olmaktan çıkarlar. Yerden yada duvardan ısıtma sistemleri 35-40 C.ye göre dizayn edildiklerinde Dünyanın en ucuz ısıtma sistemidir.

Ayrıntılar için www.isipompasi.net

Radyatör ile Isı Pompası Kullanımı

Isı pompası cihazları düşük sıcaklıklarda çok az enerji tüketirler . Eğer radyatörlü sistemle kullanılıcaksa radyatörlerin düşük sıcaklığa göre dizayn edilmiş olması gerekmektedir.Yada mevcut radyatörlü sisteminizi 55 C ve altında kullıyorsanız ısı pompası araştırmasına girebilirsiniz.

Ayrıntılar için www.isipompasi.net

Fan Coil ile Isı Pompası Kullanımı

Fan coil cihazları üfleme ile çalışan cihazlardır. İçerisinden sıcak su geçerse ısıtır soğuk su geçerse soğuturlar. Isı pompaları kışın sıcak su yazın soğuk su üretirler bu suyu sistemde sirküle ettirerek ortamı ısıtır yada soğuturuz. Fakat dinlenme ortamları için üflemeli cihazlar çok sağlıklı değildir. Özellikle uyunan odalarda birçok sağlık sorunları yaratırlar. Ses seviyeleri çok düşük değildir. İçerisinde birçok bakteri üretebilirler. Ofis tarzı yerler için uygundur. Hızlı ısıtma ve soğutma sağlarlar.

Ayrıntılar için www.isipompasi.net

MERKEZİ VAKUM SÜPÜRGE SİSTEMİ VE KULLANIM YERLERİ

Dairede Merkezi Süpürge

 Merkezi vakum süpürge evlerde kullandığımız süpürgelerin geliştirilmiş modelleridir. Özellikle Amerika , Kanada ve Avusturyada çok yaygın olarak kullanılmaktadır. 2000 yılından bu yana Türkiye'dede hızla yaygınlaşmıştır. En büyük özelliği daire içerisinde ince toz bırakmamasıdır ayrıca emiş sesi haricindeki sesler duyulmaz. Toza alerjisi olanlar için ideal çözümlerden birisidir.

Ayrıntılar : www.merkezisupurge.net

Villada Merkezi Süpürge

 Merkezi vakum süpürge sistemi birden çok katlı binaların süpürülmesinde emsalsiz bir çözümdür. Firma olarak Türkiye ve Avrupa.dan temin ettiğimiz malzemelerle merkezi vakum süpürge sisteminin malzeme satışı ve uygulamasını yapmaktayız.

İşyerinde Merkezi Süpürge

 

Apartmanda Merkezi Süpürge

 

Otellerde Merkezi Süpürge

 

ALUMİNYUM RADYATÖR VE KULLANIM YERLERİ

Daire ve villada aluminyum radyatör

Aluminyum radyatörler hem şık hem uzun ömürlüdür. Evinize ilave alan kazandırır. Panel radyatörler ortalama 15 cm duvarda yer kaplaerken aluminyum radyatörlermiz 7,5 ve 9 cm yer kaplar. Isı ihtiyacının az olduğu yerlerde ince radyatörlerimiz evinize değer katar.Aluminyum radyatörlerimiz evinizde aksesuar gibi göründüklerinden üzerini kapatmanıza gerek yoktur. RAL ın 256 renginde sizin zevkinize ve ölçünüze göre imalat yapıyoruz.

Ayrıntılar için: www.allstarradyator.com

Daire ve villada havlu radyatör

Havlu radyatör yada havlupan diye adlandırdığımız banyo radyatörleri ısıtma yanında havlu kurutmadada kullanılmaktadır. Saf aluminyumdan imal edilmişlerdir. Boyasız aluminyum rengi nedeniyle karozyon sorunu olmadan yıllarca kullanırsınız.

Ayrıntılar : www.elektriklibanyopan.com

Ofis Isıtmada aluminyum radyatör

Ofis dekorasyonuna uygun yatık yada dik olarak imal edebiliriz.İstediğiniz RAL renginde sipariş verin biz imal edelim.

 

Ayrıntılar için: www.allstarradyator.com

SICAK SULU GÜNEŞ KOLLEKTÖRLERİ VE KULLANIM YERLERİ

Selektif düzlemsel panel

 Selektif termik panellerimiz güneş ışın enerjilerinin % 78.ini suya aktarırlar. Normal siyak yüzeyli kollektörlerde bu verim % 20- 30 arasıdır. Günümüzde otomobillerdeki verimlerin bile % 35 olduğu düşünülürse termik panellerimizin ne kadar verimli olduğu anlaşılır.

Ayrıntılı bilgiler www.gunesenerjisi.com

Selektif düzlemsel panel ile ısıtmaya destek

 Güneş enerjisi ile ısıtmaya destek verilebilmesi için termik panellerin selektif yüzeyli ve prizmatik camlı olması gereklidir.

Selektif düzlemsel panel ile havuz suyu ısıtma

 Isı pompası ve güneş enerjisi panelleri ile her türlü havuzun ısıtlmasını gerçekleştirmekteyiz hemde çok düşük işletme masrafları ile.

Paket aile kullanımı için güneş toplayıcısı

 

OPY İLE NELER YAPILIYOR ?

 

Borulu Yerden Isıtma Hesabı

 Bütün Türkiye iklim bilgilerine göre 81 ilin ayrı ayrı hesaplama yapmaktadır. Ayrıca taban döşeme malzemesi , bina yalıtım türü ve bina kullanım amacına göre hesaplamar otomatik olarak yapılmaktadır. Doğru doneler girildiğinde tam ve eksiksiz hesaplama yapmaktadır.. Satlerce süren hesaplamalar birkaç dakika sürmektedir

 

Kablolu Yerden Isıtma Hesabı

Isıtma kablolarının hesabı , diğer ısıtma sistemlerine benzerlik gösterir. Isıtıcı kabloların çizgisel güçleri 10-30 Watt/mt arasında değişmektedir. Isıtma kablosunun kullanım yeri kablo seçiminde çok önemlidir.Genellikle 17 watt/mt kabloları kullanmaktayız. Endustriyel ısıtmada 28-30 watt/mt ısıtma kablosu kullanmaktayız. Odaların mahal sıcaklıkları da kablo miktarını önemli ölçüde etkilemektdir. Firmamızın lisanslı yazılımı sayesinde bütün hesaplamalar birkaç dakikada yapılmaktadır.

Karbon Film Yerden Isıtma Hesabı

Karbonik ısıtma folyoları kapalı alan olmak kaydı ile birçok alanda kullanılmaktadır.

Ev ortam ısıtması yanında ağırlıklı olarak cami cemaat ısıtmasındada kullanılır. Hesaplamlarda uygulama bölgesi ve kullanım bölgesi dikkate alınır. Ayrıca döşeme cinside malzeme seçiminde etkilidir.

Daha fazla bilgi  www.karbonik.net

Isı Pompası Hesabı

 

Isı Pompasına göre radyatör hesabı

 

Isı Pompasına göre yerden ısıtma hesabı

 

Fan coil hesabı

 

Merkezi süpürge hesabı

 
 

Hamam ve SPA ısıtma hesabı

Hamam ve spa ısıtması yeni malzemelerimizle çok kolay hale gelmiştir. İşletme maliyetleri hergeçen gün daha azalmaktadır. Yaptığımız hamam ve spa ısıtmalarında hertürlü alternatif enerjiyi kullanmaktayız. İşin ilk yapım maliyetinden ziyade işletme giderleri işletmeler için daha önemli hale gelmiştir. Enerjiyi sizler için en iyi şekilde kullanmakyız. Konumuzda artık söz sahibi bir firmayız. Her türlü hamam , buhar banyosu yer ve duvardan ısıtması tamamen uzman elemanlarımızca uygulanmaktadır. Tamamen % 100 doğru çözüm üretiyoruz.Hamam ve SPA ısıtma hesabı çok zor ve uzun bir hesaplama gerektirmektedir. Bu tecrübelerimizle yaptığımız yazılımımız sayesinde bu tür hesaplamalar birkaç dakika sürmektedir.

Güneş enerjisi sıcak su hesabı

 

Güneş enerjisi destekli ısıtma sistemi hesabı

 

Duvardan ısıtma hesabı

 

Spor salonu ısıtma hesabı

 

Anaokulu ısıtma hesabı

 

Cafe/ bar / restaurant ısıtma hesabı

 

Parke döşeme yerden ısıtma hesabı

 

Seramik taş döşeme yerden ısıtma hesabı

 

Cami ısıtma hesabı

 

Otel ısıtma hesabı

 

Havuz suyu ısıtma hesabı

 

Havuz etrafı ısıtma hesabı

 

Yatak Sera ısıtma hesabı

 

Fide serası ısıtma hesabı

 

Tavuk Çiftliği ısıtma hesabı

 

Hayvan barınakları ısıtma hesabı

 

Aluminyum radyatör hesabı

 

Sıcak su kullanım hesabı

 

Hertürlü yapı ısı kaybı hesabı

 

Hertürlü yapı ısı kazancı hesabı

 

Analizli yerden ısıtma hesabı

 

Analizli fan coil hesabı

 

Analizli radyatör hesabı

 

Yarı açık alan ısıtma hesabı

 

Rüzgar enerjisi hesabı

 
   

 

 

 

 

1348 Sok. No: 3 / A  IZMIR-TR
           T : + 90 (232) 458 32 52  (PBX)              F: +90 (232) 458 32 54 

 

 

-

-