-

-
   Yerden Isıtma Borusu  

-

 

          Borulu Yerden Isıtma / Sulu ısıtma için      

                      Borular                 

Yerden ısıtma sistemleri doğru projelendirme , doğru malzeme ve doğru uygulama ile sorunsuz bir ısıtma sistemidir. Firmamız ; kurucu ortaklarının çeyrek asırlık mühendislik ve uygulama tecrübesi ile hizmet vermektedir. Yerden ısıtma sistemlerinde kullanılan birçok montaj ürünü , bu tecrübe ile firmamızca sizlere sunulmaktadır.

 

hızlı ve sağlıklı yerden ısıtma montajı günümğüz tekniği ile son derece güvenli hale gelmiştir.

Hızlı ve sağlıklı yerden ısıtma montajı

1980 li yıllarda üretilen borular hammaddeleri gereği çok sert olarak imal edilirdi.

Boruları döşeyebilmek için öncelikle bir ısıtıcı kazana ihtiyacımız var idi. Boruları içerisinden sıcak su dolaştırarak kıvırıp döşeme işlemlerini tamamlardık. Bugün ise teknolojinin gelişimi ile bazı firmalar + 5 C ortam sıcaklığına kadar ısıtma yapmadan döşenebilen boruları geliştirdiler.  

 

      Yerden ısıtma boruları 2 ana gruba ayrılır.     

1. EVOH Oksijen Bariyerli yerden ısıtma boruları : İmalat sonrası boruların üzerine ince bir tabaka halinde bir geçirimsizlik kaplaması yapılır. Buna oksijen bariyeri adı verilir. Oksijen bariyeri sisteme oksijen alışverişini keserek kozoyon ve dolayısı ile tortu oluşumunu önler. Sistemin bakım gereksinimi azalır ve ömrü artar.

 

2. Oksijen bariyersiz yerden ısıtma boruları : Borular imalat sonrası herhangi bir kaplama işlemine tabi tutulmazlar. Bu borularla kurulan sistemlerde zamanla tortulaşma oluşur ve sistemin temizlenmesi gereklidir. Temzilenmeyen sistemlerde verim düşmeleri oluşur.

   
evoh oksijen bariyerli borular

EVOH OKSİJEN BARİYERLİ BORU

Borular imalat sonrası oksijen bariyeri ile kaplanır.

EVOH oksijen bariyeri zarar görmeden yerden ısıtma montajı tamamlanmalıdır.

evoh oksijen bariyerli boru  
   
   

Firmamızdan yerden ısıtma boruları yanında bütün yerden ısıtma ürünlerini temin edebilirisiniz. Türkiye.nin her yerine kargo , ambar yada TIR.la sevkini ekonomik olarak sağlıyoruz.

          

yerden ısıtma proje hesaplama için mimari projenizi mail yolu ile bize iletiniz. Sizinde bir inşaatınız var ise mimari projenizi bize mail ile atınız. Size kısa zamanda en uygun yerden ısıtma sistemini tasarlayıp toplam maliyetinizi mail ile bildiririz.

-

-