-

- 

-

 

Neden KONERJİ Mühendislik ?

 yerden ısıtma ve ısı pompasında eksiksiz ürün ve uygulama

KONERJİ Mühendislik İklimlendirme Sistemleri yılların tecrübe ve birikimi ile

KONUT ENERJİSİ konusunda faaliyet göstermektedir. Firmamız kurucu ortaklarının 25 yıllık tecrübesi ile çözüm ve uygulamalarını gerçekleştirmektedir. Amacımız en az enerji tüketimi ile  en yüksek konfor şartlarını gerçekleştirmektir.

yerden ısıtma ile ılık zemin konforu

Ilık Zemin Konforu

Konerji ; kurucu ortaklarının çeyrek asırlık tecrübesi ile hizmet veren mühendislik altyapısı ile 1998 yılında  kurulmuş bir limited şirketdir.

 

Kurucu ortaklarımızın 80.li yılların sonunda kurmuş oldukları birçok yerden ısıtma sistemi hala sorunsuz olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

 

 

Ürün ve Hizmetlerimiz :

1. Sıcak sulu borulu yerden ısıtma sistemleri : Her türlü kapalı alan , açık alan , yarı açık alanın ısıtılması , buzlanmanın önlenmesi amacıyla ısıtma işlemleri . Sulu borulu yerden ısıtma sistemlerimiz çok düşük sıcaklıktaki su beslemelerinde bile yeterli konfor ısıtılmasını temin edecek şekilde dizayn edilmektedir.

2. Kablolu Zeminden ısıtma sistemleri

3. Karbonik filmle döşeme altı ısıtma sistemleri

4  Merkezi vakum toz toplama sistemleri

5. Isı pompası uygulamaları

6. Fan coil sistemleri ile ısıtma - serinletme

7. Güneş Enerjisi termik sıcak su sistemleri

8. Rüzgar türbinleri ile elektrik

9. Güneş enerjisi ile elektrik (PV)

10. Elektrikli Radyatör imalatı

11. Alüminyum radyatör ve havlu radyatörler

12. Türk hamamı ısıtma sistemleri

   
deneyimli ve uzman kadro ile hizmet veriyoruz.

Uzman Kadro

Firmamız personeli Çeyrek asırlık tecrübe ve bilgi birikimine sahip deneyimli uzmanlardan oluşmaktadır.

   

Daha Kaliteli Hizmet için neler yapıyoruz ?

Sürekli Eğitim alıyoruz ve personelimize eğitim veriyoruz.

Teknolojiyi en iyi şekilde kullanıyoruz

Teknik geliştirmeler yaparak sistemlere uyguluyoruz

Daha Hatasız hesaplama için mevcut dataların bilgisayar ortamına aktarıyoruz

 

   

 Firmamızın ofis binası 4 kat dan oluşmaktadır. Satış , mühendislik ve eğitim-toplantı katlarından oluşmaktadır.

   

Firmamızın kurucu ortağı Mak.Müh.A.Günay.

Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi mezunudur.

İş hayatına 1987 yılında Alman WB-Komfort firmasında başlamıştır.

Birçok projede şantiye mühendisliği ve proje mühendisliği yaptıktan sonra 1998 yılında kendi firmasını kurmuştur.

   

ısıtma ,soğutma ve sıcak su ihtiyacını tek elden karşılıyoruz.

 

Isıtma , soğutma ve sıcak su ihtiyacınız tek elden

Yerden ısıtma , fancoil , ısı pompası , ges

 

 

Çalışma Şekillerimiz ve Yaklaşımlarımız :

Bütün personel ve çalışanlarımız sizlerin isteklerini teknik yeterlilik ve mantık çerçevesinde çözümlemek için çalışırlar. İsteklerinizin doğru olarak çözülebilmesi için iyi bir analiz yeteneği gereklidir ve bu nedenle sürekli şirket içi eğitimlere tabi tutuluruz.

 

Çözüm ve uygulama için hazırlıklarımız :

Yapacağımız sistemlerin geri dönüşünün olmadığının bilinciyle çalışmaktayız.Öncelikle projeden ne istendiğini ve nasıl bir çözüm istendiğini anlamaya çalışırız. Bu arada mimari projenin mail yada başka bir yolla bize ulaştırılmasını isteriz. Gelen projeler uzman mühendislerimizce analiz edilir ve uygun çözüm önerisi oluşturulur. Önerilen çözüm şekli için kullanılacak malzemeler çıkartılır ve maliyet hesaplamaları yapılır. Eğer önerilebilecek alternatif malzemeler var ise hepsine göre teklif oluşturulur ve yazılı olarak sizlere sunulur. Önerdiğimiz sistemlerin maliyeti , işletme maliyetleriyle beraber analizli olarak incelemeye sunulur . Daha sonra teklif ve çözüm hakkında ayrıntılı bilgiler uygulama yerinde yada telefonla bilgi olarak sunulur . Uygun olan çözüm kullanıcı ile beraber seçildikten sonra sözleşmeye geçilir. Sözleşmede kullanılacak malzeme ve uygulama ayrıntıları sunulur ve taraflarca onaylandıktan sonra işin planlamasına geçilir.

   

Personel Yapımız

Bütün personelimiz kendi uygulama konularında uzmanlardan oluşmaktadır. Firmamızdaki her personelin ayrı uzmanlık alanları vardır ve görevlendirmeler bu uzmanlıklara göre yapılır.

Proje ve Teklif Hazırlama Mühendisi : Projelerin takibini ve fiyat analizlerini gerçekleştirir.

Yerden ısıtma , ısı pompası uzman mühendisi : Sadece yerden ısıtma ve ısı pompası konularında proje ve uygulamalardan sorumludur.

Termik ve Güneş Elektriği , Rüzgar Türbini Uzman Mühendisi : Sadece güneş enerjisi ve rüzgar türbini konularında proje ve uygulamalardan sorumludur.

Hamam Isıtma Montaj Teknisyeni : Sadece hamam uygulamaları için görevlendirilmiştir.

Cami Halı altı ısıtma montaj teknisyeni : Karbon filmle cami ısıtma sistemleri konusunda pano imalatı ve yerinde montaj hizmetlerini gerçekleştirir.

Borulu yerden ve duvardan ısıtma teknisyenleri : Sulu borulu sistem uygulamaları saha montajını ve iş teslimini gerçekleştirirler.

   

kablolu yerden ısıtma nedir ? , elektrikli yerden ısıtma nasıl yapılır ? , kablolu ısıtma yapım süresi ne kadardır ?

 Hedeflerimiz

İştigal konularımızda Avrupa'nın en iyi hizmet üreten firması olmaktır. Geçmişteki uygulamalarımızdan aldığımız güç ve edindiğimiz tecrübelerle ve güçlü iş ortaklarımızla geleceğimizi yön veriyoruz.

 İş Ortaklığı Çözümlerimiz :

Eğer sizde bu tecrübe birikiminden yararlanmak ve bulunduğunuz bölgede ürün ve hizmetlerimizin uygulayıcısı olmak istiyorsanız en kısa zamanda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız size neler sağlamaktadır ? Öncelikle iştigal konularımızda günlerce süren hesaplamaları dakikalara indiren OnLineProje kullanım hakkını alıyorsunuz . Bunun için yıllık  kullanım bedeli ödüyorsunuz.  Daha sonra bütün iştigal konularını kapsayan eğitimlere tabi tutuluyorsunuz. Proje ve maliyet hesaplamalarında uzman mühendis hizmetlerinden ücretsiz yararlanıyorsunuz.

 

elektrikli yerden ısıtma , zemin ısıtma , döşemeden ısıtma

Uzman Montajcı Hizmetlerimiz :

Firmamızın ürünlerinden satın aldıktan sonra isterseniz uzman montajcı hizmeti de satın alabilirsiniz. İştigal konularımızda yapılacak işe göre günlük montajcı bedeli tahsil edilir. Uzman montaj teknisyenlerinin iaşeleri sizin tarafınızdan karşılanır. Malzemelerin firmamız harici yerlerden alınması durumunda montajcı desteğimiz bulunmamaktadır.

Hizmet Sınırlarımız :

Firmamız ısıtma ve serinletmede tamamen kendi çözümlerini kullanır. Sistem seçimleri tamamen uzman mühendislerimizce analiz edilir. Diğer firma yada kuruluşlarca yapılan sistemlere müdahelede bulunmayız ve yorum yapmayız .

   

karbonik ısıtıcı , karbon ısıtıcı , ısıtma filmi , karbonik ısıtıcı filmi

Biz Kalıcı Uygulamalar İçin Çalışıyoruz

Uygulamalarımızda kullandığımız malzemeler kendi konularında en güvenilir ve onlarca yıldır problemsiz çalışan ürünlerden özenle seçilmiştir. Herhangi bir ürünü kullanmadan önce uzun süren yorucu testlere tabi tutarız . Biliyoruz ki kuracağımız sistemlerin geri dönüşü yoktur. Bizim amacımız en ucuzunu değil en kalitelisini ekonomik olarak sizlere sunabilmektir.

 

 
   
 

 

Bizim Tecrübemiz Sizin En Büyük Güvenceniz Olacaktır.
1348 Sok. No: 3 / A     Yenişehir – IZMIR-TR

Tel: + 90 (232) 458 32 52          Fax: +90 (232) 458 32 54

 
 

-

© Sitede bulunan fotoğraf ve bilgiler firmamıza ait olup izinsiz kullanılmaması rica olunur.. -